Katalog produktowy marki PONITAS: różne wzory materiałów do wykładania podłóg w obiektach użyteczności publicznej oraz w magazynach

Oferta firmy PONITAS zawiera przeróżne wzory podłóg wykładzinowych w biurach i w magazynach. W zależności od tego, do którego z obiektów oraz jakie są wymagania klienta wybierać można: wykładziny dywanowe, wykładziny w płytkach, panele winylowe LVT, panele laminowane, wykładziny prądoprzewodzące, linoleum, PCV, podkłady podłogowe, listwy przypodłogowe oraz wylewkę samopoziomującą. Monterzy, którzy przeprowadzają montaż wykładzin obiektowych w obiektach przemysłowych rekomendują wykładziny PCV albo linoleum, bo posadzki tego rodzaju wyróżniają się najlepszą odpornością na ścieranie, jak i są proste w utrzymaniu schludności.

Poza radami zajmą się oni również właściwym opracowaniem posadzki pod taki typ wykładziny i montażem. W obiektach usługowych monterzy kładą panele winylowe, bo są one dopasowane do dużego poziomu ruchu. W biurowcach eksperci z firmy PONITAS rekomendują certyfikowane wykładziny dywanowe w rolkach albo płytki dywanowe, świetnie wpływające na walory estetyczne konkretnych pokoi.

Sprawdzą się także panele winylowe oraz panele laminowane. W obiektach hotelowych oraz budynkach mieszkalnych często zakładane są wykładziny dywanowe od rozpoznawalnych marek, jakie idealnie się prezentują. Coraz częściej klienci zdecydowani są też na panele winylowe które przypominają deski bądź kamień. Do każdego typu wykładziny dostosowany jest wytłumiony i gwarantujący wygodę podczas przemieszczania się.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY