Dom

Sprawy podstawowe, jakie przestrzegane są w przedszkolu oraz żłobku Montessori KARUZELA

Priorytety, jakie przestrzegane są w przedszkolu oraz żłobku Montessori KARUZELA są dowodem na to, iż placówka funkcjonuje bardzo dobrze a także rzeczywiście jest to powołanie dla pedagogów. Doskonale przeszkolona kadra jest uświadomiona, w jaki sposób poradzić sobie z pociechami, bo eksperci ciągle dokształcają się, i co najważniejsze, systematycznie dążą za potrzebami maluchów. Zaprezentowane dobre przedszkole montessori Warszawa rozbudza zaufanie i z tego względu tak sporo osób tu się kieruje.

Opiekunowie dowiadują się, w jaki sposób prosperuje przedszkole i to przekonuje ich najbardziej. Ponadto, mają świadomość, że gdy tutaj przyjadą, to mogą oczekiwać, że zostaną traktowani priorytetowo. Wychowawcy chętnie opowiadają o własnej pracy. Na co dzień koncentrują się tak samo na tym, by dzieci uczyły się kolejnych umiejętności, ale też na ich poziomie bezpieczeństwa i spełnieniu wszystkich potrzeb pod kątem emocji. Placówka znana jest z tego, że podopieczni, rodzice a także pedagodzy tworzą spójną grupę. W każdej grupie przedszkolnej pracuje 3 nauczycieli, w tym jeden lektor z języka angielskiego.

Pożywienie jest gotowane na miejscu, z korzystnych dla zdrowia i naturalnych składników. Dzieci jedzą zgodnie z zasadami Bobas Lubi Wybór. Na terenie KARUZELI znajduje się duży plac zabaw oraz ogródek, pozwalający maluchom wykonywać sporo czynności. W propozycji zajęć dodatkowych można znaleźć na przykład: judo, zajęcia z rytmiki, zajęcia z tańca, warsztaty grania na bębnach, bądź zajęcia z ceramiką.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY