Dom

Jakie meble lepiej kupić – na zamówienie czy gotowe

Wiele osób może się zastanawiać przy zakupie nowych mebli, czy po nie jechać do jakiegoś salonu meblowego, czy jednak robić na zamówienie. Za tą pierwszą opcją przemawia parę rzeczy. Meble które oferują salony, mogą się składać z różnych części, dzięki czemu złożyć z nich można potrzebny zestaw. Wszystkie te elementy znajdują się w katalogach, w licznych przypadkach też można wykorzystać specjalne konfiguratory.

Ponieważ taśmowo się je robi w fabrykach, to czas oczekiwania jest stosunkowo krótki. Nawet jeśli potrzebna szafa 200 cm nie będzie się znajdować na stanach magazynowych, to najpóźniej po kilku dniach będzie ją można odebrać. W takich salonach można też liczyć na dobre ceny i liczne promocje i rabaty, lecz pewną niedogodnością będzie stosunkowo niewielki wybór płyt i problemy z ewentualnymi zmianami. Dlatego jeżeli ktoś będzie potrzebował kupić meble dopasowane dokładnie do swojego wnętrza, to dobrze żeby się jednak zastanowił nad wykonaniem ich na indywidualne zamówienie.

Na pewno będzie musiał wtedy poczekać nieco dłużej, normą na zrobienie całego zestawu jest kilka tygodni. Zapewne też zapłaci nieco więcej, lecz to akurat jest w pełni zrozumiałe że indywidualne projekty więcej kosztują. Ale za to każda zamówiona szafa do sypialni idealnie będzie dopasowana do wnętrza, i optymalnie wykorzysta dostępną powierzchnię. Bardzo duże możliwości także są jeśli chodzi o kolorystykę, gdyż można wykorzystać wszystkie płyty jakie są w sprzedaży.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY