Innowacyjne akumulatory żelowe HAZE

Zalety akumulatorów żelowych HAZE, jakie sprzedaje marka COMSYSTEM są spore. Udostępnione wyroby, jakie można dostać w punkcie sprzedaży importera powstają na podstawie nowoczesnych technologii. To zapewnia najwyższy poziom jakości i powtarzalności w zakresie parametrów poszczególnych monobloków. Marka HAZE wprowadza najwyższe standardy jakości, a więc nie ma niebezpieczeństwa, że zakupiony
Akumulator litowo-jonowy nie będzie działać jak należy.

Najwyższa jakość oraz imponujące cechy eksploatacyjne powodują, że proponowane akumulatory są uniwersalne, cechuje je niezawodna praca oraz mogą być wykorzystane w licznych dyscyplinach techniki. Baterie takie wykorzystuje się na przykład w: UPS, telekomunikacji, zasilaniu oraz oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach oraz licznych pozostałych dziedzinach. Akumulatory żelowe opierają się na technologii, w jakiej elektrolit zamieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W ten sposób uzupełniona jest przestrzeń międzyelektrodowa i zniszczona jest możliwość wycieku elektrolitu ze zniszczonego mechanicznie akumulatora. Ulepszona jest również moc maksymalna akumulatora, z uwagi na niską wartość wydajności tej budowli.

Akumulatory żelowe mogą zostać stosowane na równi w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w wykorzystaniu stacjonarnym i w instalacjach solarnych. Ich spore zalety to: wyeliminowanie pozycji pionowej w trakcie pracy, brak potrzeby uzupełniania elektrolitu, brak wycieków elektrolitu, podwyższona odporność na ekstremalne temperatury, uderzenia oraz wibracje, jak i samorozładowanie. Dlatego opłaca się sprawdzać, co jest w punkcie sprzedaży udostępnione i decydować się na konkretny model, w zgodzie z użyciem jakie się dla niego przewiduje. Proponowana jest dystrybucja detaliczna, jak i hurtowa. Przy dużych zamówieniach można spodziewać się korzystnych zniżek. Wyroby te spełnią oczekiwania użytkowników, ponieważ odpowiadają normie ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY