Czemu wybór dobrego hostingu ma takie znaczenie

Na naszym rynku obecnie funkcjonuje dużo hostingowych firm. Mają one w ofercie zarówno konta współdzielone i serwery VPS, jak również w pełni niezależne serwery dedykowane. Tak więc w teorii jest w czym wybierać, lecz wcale to nie ułatwia podjęcia decyzji. Poszczególne oferty znacznie się różnią od siebie cenami i parametrami technicznymi, dlatego warto wiedzieć na co zwrócić swoją uwagę.

W pierwszej kolejności hosting WordPress Woocommerce powinien być stabilny i niezawodny. Niewiele bowiem przyjdzie z całej reszty, jeżeli co chwilę będą się pojawiać jakieś problemy techniczne i strona zwyczajnie nie będzie działała. O tym aspekcie wielu ludzi zapomina, przede wszystkim się skupiając na innych parametrach, a później szybko trzeba będzie zacząć szukać innego alternatywy.

Jeżeli będzie chodzić o to, co dobry hosting powinien zawierać, to w pierwszej kolejności wymienić należy transfer i pojemność. Ilość miejsca na dysku dopasować należy do konkretnej strony oraz wielkości i ilości plików, jakie wchodzą w jej skład. Szczególnie większej ilości przestrzeni dyskowej wymagać będzie duża ilość filmów czy zdjęć. Jeżeli chodzi o transfer, to sporo firm obecnie nie ogranicza go w oferowanych pakietach. Należy jednak zwrócić swoją uwagę na to, czy nie ma jakiegoś ograniczenia szybkości po przekroczeniu ustalonego limitu, bowiem takie sytuacje też się niekiedy zdarzają. Na pewno należy się przyglądnąć szybkości funkcjonowania. Ona jest bardzo ważna ze względu na SEO, ale także na to, czy użytkownicy nie będą narzekali na wolne ładowanie stron.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY