Usługi proponowane przez Roofcor w obrębie badania nieprzesiąkalności poszycia dachowego

Marka Roofcor prezentuje zainteresowanym klientom najważniejsze informacje w temacie zbadania nieprzepuszczalności zadaszenia. W rezultacie przekonują się oni, że faktycznie jest to usługa, z jakiej opłaca się skorzystać. Eksperci wskazują, iż badanie nieprzepuszczalności dachu musi zostać wykonane tuż przed złożeniu zawiadomienia o zakończeniu budowy obiektu z inwestorem albo przed startem zamontowania linii produkcyjnej w zakładzie.

Raport dotyczący tego badania wskaże na profesjonalny wizerunek wykonawcy i pozwala unikać naprawy serwisowej w przyszłości. Można w taki sposób udowadniać inwestorowi, że jakość obiektu pod względem technicznym pozostaje jak najlepsza. Bezinwazyjna diagnostyka w zakresie badanie szczelności dachów przeprowadzana jest za pomocą przeróżnych metod, które uwzględniają specyficzne uwarunkowania dla danej nieruchomości. Są to unowocześnione systemy lokalizowania nieszczelności, takie jak: badanie szczelności dachów metodą elektrooporową, metoda impedancji zespolonej, próba dymowa, lub próby z wykorzystaniem uraniny.

Za każdym razem określona metoda dopasowana jest po analizie dokumentów budynku a także skontrolowaniu w ramach wizji lokalnej. Roofcor zagwarantuje szczegółowe badanie nieprzesiąkalności zadaszenia w szybkim czasie. Zalety wynikające z nawiązania relacji biznesowej są nie do zakwestionowania. Właściciele firm, dla których istotna jest prewencja albo którzy mają negatywne doświadczenie z przeciekaniem na dachach mają tego świadomość.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY