Spersonalizowanie realizowane projekty wnętrz w zakresie realizacji pod klucz

Rzetelne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym to specjalność działającej na terenie Warszawy pracowni ZEN. Jest to miejsce, w jakim opłaca się składać projekt, ponieważ w krótkim czasie można będzie nabrać przekonania, że zatrudnieni w tym miejscu architekci wnętrz doskonale znają się na swojej pracy. Nie tylko robią wszystko w zgodzie z ustaleniami, lecz też będą kreatywni.

Specjaliści mają niemałe doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a wykonane dotychczas projekty można sprawdzać na ich stronie internetowej. Można na przykład sprawdzić projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, bądź części wspólnych apartamentowców. Renomowany architekt ma na względzie to, aby każdy z projektów pozostawał nowoczesny.

Klient w czasie pierwszej konsultacji powinien szczegółowo opowiedzieć, na czym mu zależy i jaka grupa docelowa będzie robiła użytek z jego lokalu. Na takiej bazie architekci stworzą projekt jaki spełni wszystkie oczekiwania. Będzie to projekt 4D lub prezentujący się jako wirtualny spacer 360 stopni. Technologia wirtualnej rzeczywistości daje szansę na przyjrzenie się bliżej proponowanym rozwiązaniom i pozwala dostrzec wszystkie szczegóły wyznaczonej inwestycji.

Taka koncepcja pozwala także na wprowadzanie zmian różnego typu, by wszystko było spójne. Z uwagi na to też architekci mogą o wiele bardziej zrozumieć, na czym zależy zleceniodawcom. Z propozycji pracowni mogą korzystać klienci z całej Polski. ZEN ma doświadczenie w pracy na odległość, z tego powodu można zdecydować się nie tylko na zrobienie projektu, lecz też na usługę zrobienia elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami w kraju a także z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje szansę na całościowe wyposażenie mieszkania. Elementy umeblowania będą zrobione z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i będą trwałe przez wiele lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY