Kompleksowe usługi przeprowadzkowe, oferowane przez zakład Przeprowadzki od A do Z

Rzetelne nastawienie załogi z Przeprowadzki od A do Z sprawia, że ta firma z Krakowa jest chętnie wybierana przez klientów indywidualnych a także przez przedsiębiorców, którzy w najbliższym czasie mają przed sobą przeprowadzkę. Indywidualna realizacja zleceń to zapewnienie dla klientów, że zakres przeprowadzki będzie dopasowany do ich oczekiwań. Znaczenie ma wszystko: sposób spakowania, zabezpieczania i przewozu.

Poza tym można oczekiwać na wskazówki, jak umiejętnie się pakować. Poza transportem standardowych przedmiotów specjaliści z Przeprowadzki od A do Z zajmą się przewożeniem elementów umeblowania i przedmiotów drogocennych. Nic nie zostanie zniszczone. W trakcie pakowania załoga niczego nie zniszczy i utrzyma tajemnicę zawodową.

Przenoszenie, rozłożenie oraz montowanie elementów umeblowania, pakowanie domowych sprzętów, papierów firmowych, szkła, dzieł sztuki i sprzętu sportowego to czynności zrobione sprawnie i bez ryzyka zniszczenia. W momencie rozpoczęcia współpracy pracownicy precyzyjnie wszystko rozplanują, a potem dostarczają do mieszkania lub firmy klienta pudła, zabezpieczając całość, aby nie zepsuła się podczas transportu. Na części szklane dedykowane są specjalnie zaprojektowane kartony z przegródką, żeby nic się nie potłukło.

Na domagające się delikatnego potraktowania przedmioty założona jest folia bąbelkowa. Przy przenoszeniu większych gabarytów pracownicy korzystają z wózków oraz specjalnie zaprojektowanych pasów. Wszystkie przeprowadzki są objęte ubezpieczeniem. Doświadczeni pracownicy oraz kierowcy realizują też przeprowadzki w całej Polsce i zagraniczne.

Samochody wchodzące w skład floty zakładu Przeprowadzki od A do Z są odpowiednio przystosowane do realizacji usług przeprowadzkowych. Klienci doceniają też atrakcyjne ceny. Firma znana jest też z realizowania przeprowadzek zaliczanych do niestandardowych. Wszystkie przedmioty zaliczane do unikatowych albo mających większą wagę mogą być przewiezione. W dodatku, mogą także zostać stworzone specjalne konstrukcje, pozwalające na włożenie dobytku w nietypowe okna.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY